Продавець Агро-Сфера розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
269 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Агро-Сфера
+380 (98) 491-13-18
+380 (93) 893-17-48

Чому варто вибрати сучасний зернозбиральний комбайн

Чому варто вибрати сучасний зернозбиральний комбайн

http://agro-sfera.com.ua/Обыкновенный комбайн для збирання зерна є високотехнологічним пристроєм. В ряд завдань, виконуваних ним, входить прибирання колосків, обмолот і збір зерна в спеціалізованому бункері, а також його подальша вивантаження. Зважаючи на необхідності швидкого та якісного виконання кожної з цих процедур люди звернулися до сучасних технологій. Зазначимо, що сьогоднішні стандарти якості збирання зернових помітно відрізняються від тих, які існували кілька десятиліть тому, і комбайни обов'язково повинні їм відповідати.

Сучасний комбайн: молотильно-сепаруючий пристрій (МСУ)

Зернозбиральний комбайн

Основою будь-якого комбайна можна назвати молотильно-сепаруючий пристрій. Справа в тому, що за допомогою даного пристосування потужна техніка виробляє збір урожаю зерна. Для збирання злакових рослин в більшості випадків використовується МСУ роторного типу.

Завдяки цій установці можна в найкоротші терміни і з найменшими втратами здійснити прибирання великих площ. У ході створення роторних сепаруючих агрегатів для сучасних машин використовується особливий технологічний прийом. Суть його полягає в тому, що в основі молотильно-сепаруючі пристрої застосовується довгий, горизонтально розташований ротор, який забезпечений гідростатичним приводом. А для того, щоб після обмолоту зерно рівномірно надходила з похило встановленої камери – використовують подаючий бітер, має гвинтоподібне лопаті.

Рекомендуємо ознайомитися з запчастинами на сучасні комбайни:

та інші товари на сайті http://agro-sfera.com.ua/

Кожна зі складових ротора здатна «розтягнути» масу зерна. З цієї причини можна не побоюватися засмічення ротора – а це значить, що зернові культури можна прибирати в будь-яку погоду. Слід зазначити, що ротори нового покоління дозволяють мінімізувати енерговитрати. Таким чином, обмолот колосків може обійтися значно дешевше, а втрати обсягу зернових не перевищать 1%.

Одним із завдань першорядної важливості в процесі прибирання зерна є недопущення проникнення або попадання сторонніх предметів в МСУ. Для того щоб запобігти це, в комбайнах сучасного зразка передбачена автоматична система відкривання кришки люка камери, встановленої під нахилом. У випадку якщо який-небудь предмет – камінь або ін. – потрапить всередину похилої камери – він відразу ж безперешкодно «евакуюється».

Новітні комбайни: загальні характеристики

Використання інноваційних рішень у конструюванні комбайнів дозволило значно збільшити бункери для зерна, в той же час істотно знизивши тривалість його прибирання.

Крім того, вдалося помітно поліпшити систему завантаження зернових і підвищити продуктивність сільськогосподарського агрегату. Успішне впровадження системи стабілізації схилів надало можливість сучасній техніці виконувати свої прямі завдання навіть на нерівних рельєфах. Не залишені без уваги також дизайн прибиральної машини і комфортабельність водійської кабіни, які сьогодні знаходяться на вищому рівні.

Заслуговує уваги мінімальний витрата споживання палива – завдяки надійним систем контролю витрата пального не перевищує кількості, необхідної для здійснення тієї чи іншої операції, і не більше.

Сьогодні вітається багатофункціональність, тому сучасне обладнання комбайнів для збирання зерна влаштовано таким чином, що може виконувати безліч завдань. Так, за допомогою однієї сільськогосподарської машини можливо прибирати практично будь-які види злакових культур.

Наприкінці хотілося б додати, що розвиток сільськогосподарських агрегатів не стоїть на місці. Застосовуючи найновіші моделі комбайнів для збирання і обробки зерна, Ви отримуєте всі шанси вивести власний бізнес на новий рівень і помітно скоротити витрати на збір зерна.

З будь-яких питань звертайтеся до нас. Ми відповімо на всі питання ― контакти.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner